ru lv en lt ee

Katalogs
Free counters!

Daudziem no mums tas laiks, kas tiek pavadīts sava mājas dārzā vai vasarnīcā asociējās ne tikai ar smagu darbu, bet arī ar sen gaidītu atpūtu svaigā gaisā, baudot tik ilgi gaidītos saules starus. Tādi dekora elementi kā dārza figūras, dekoratīvās strūklakas un dažādi citi izstrādājumi  padarīs atpūtu patīkamāku un pilnveidos Jūsu dārza dekoru.

Daudzās eiropās valstīs, tādās, kā Vācija un Anglija dārza figūras ir neatņemama dekora sastāvdaļa mājas pagalmos. Katram no mums gribētos redzēt dažāda veida dabas elementus, faktūras pie savām mājām. Lai ievestu savā dārzā stila elementus, padarītu to unikālu un oriģinālu ir pieņemts iekļaut dārza dekorā  elementus tādus kā: dārza skulptūras, vāzes, mēbeles, strūklakas kā arī vēja vai ūdens dzirnavas un daudz kas cits. Veidojot dārza dekoru, ir svarīga mēra un līdzsvara izjūta, lai rezultātā viss neizskatītos pēc haotiski saliktiem atsevišķiem priekšmetiem.  

Jums ir lieliska iespēja ar unikālo interneta veikalu JūsuDarzam.lv palīdzību izveidot visdažādākās ekspozīcijas savā dārzā. Mēs piedāvājam izstrādājumus no koka, naturālā akmens un keramikas, no mākslīgā akmens un betona, kā arī no metāla un plastmasas.

Mūsu interneta veikals regulāri papildina savu sortimentu, un mēs esam gatavi izskatīt dažāda veida individuālus pasūtījums, kas nav preču kataloga sarakstā.
Aicina uz sadarbību līdzīgas produkcijas ražotājus, kā arī ainavu dizainierus un uzņēmums, kas nodarbojas ar dārza projektēšanu un dizainu veidošanu.   


Latvijas interneta veikali Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, OCTA, KASKO, Kuponi, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, OCTA, KASKO, Kuponi, Ātrie kredīti
CikMaksa.lv Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali